Vandaag gesloten

Behandelingen in de avond en zaterdagochtend

Publicatiedatum: 16 december 2018

Wanneer u de laatste maanden een afspraak in de avond of op zaterdagochtend had bij Fysio Zwanenburg heeft u Dominique ontmoet. Dominique, een leuke jonge dame, heeft echter de beslissing genomen om naar Australie te gaan. Dit betreuren wij omdat wij een zeer vakbekwame kracht in haar verliezen maar wij wensen haar heel veel geluk voor de toekomst in het verre Australie.

Nieuw in ons team!

Sinds deze week is Jasper ons team komen versterken.
Wanneer u dus een afspraak op zaterdagochtend of in de avond wil zal het Jasper zijn die u gaat behandelen.


Hij staat voor u klaar op zaterdagochtend van 8.00 uur tot 11.00 uur voor behandelingen en van 11.00 uur tot 12.00 uur is er de mogelijkheid tot Medische Trainings Therapie, oftewel bewegen onder begeleiding.
Voor behandeling in de avonduren, graag in overleg. Jasper is namelijk ook een fanatiek voetballer en dus niet elke avond beschikbaar maar alles is bespreekbaar.

Het team van Fysio Zwanenburg is heel blij met de komst van Jasper en wensen hem een leuke tijd bij ons toe.